Biz Kimiz ?

Biz Ask Medya, Prodüksiyon, Casting, Organizasyon ve Marka danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Biz Kimiz ?

Biz Ask Medya, Prodüksiyon, Casting, Organizasyon ve Marka danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Yaratıcı Fikirler geliştirebilmek için, sıradan görünen her şeye, diğer insanlardan farklı gözle bakabilmek gerekir. İhtiyaçları doğru belirlemek, planlamak ve doğru şekilde uygulamak son derece önemlidir. Bu ancak bilgi, yetenek ve tecrübe ile mümkündür.

Ask Medya olarak biz, hedefe ulaşmak için gereken tüm eksikleri görebilecek, sizin sorunlarınıza sizin pencerenizden bakabilecek ve inandığınız değerlere sizinle beraber sahip çıkabileceğiz. Sizin için size özel vizyonlar geliştirebilmek iddiasıyla yola çıktık.

Bizimle çalışmaya başladıktan sonra göreceksiniz ki, biz her zaman yanınızdaki çözüm ortağınız oluvermişiz. Evet samimi davranacağız size, ama bu samimiyet disiplinli ve programlı çalışmamıza asla engel olmayacak. Biz işimizi profesyonelce ve keyifli yaparken, sizde markanızın rakipleriniz arasında nasıl hızla yükselmeye başladığını göreceksiniz.

Bizim için her çalışma aynı titizlik ve özveri ile sürdürülmektedir. Çalışmalarımızın herbiri kendi alalında uzman Yönetmenlerimiz, Cast Direktörlerimiz, Marka Danışmanlarımız, Senaristlerimiz, Prodüksiyon Ekibimiz ve Operasyon Yöneticilerimiz ile yürütülmektedir. Uzman Ekibimizin yetenekli ellerine teslim ettiğimiz her projenin, sizleri daima bir adım öteye götüreceğinden, sorunsuz ve zamanında teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

İyi fikrin gücüne inanan, her güzel hayalin gerçekleşmesi gerektiğinin bilinci ile güzel ve kaliteli projeler gerçekleştirmeyi misyon edinen Ask Medya, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır vizyonu ile sektörde başarılı çalışmalara imza atmıştır ve atmayada devam edecektir.

461
Finished projects
461
Finished projects
168
Happy customers
222
Working hours